بلک پاور انفجار بی خطر

بلک پاور انفجار بی خطر

بهترین جایگزینی که این روز ها وارد بازار شده و دیگر از خطرات استفاده از مواد اتشباری مثل دینامیت ، سی ۴ ، تی ان تی ، کورتکس و باروت خبری نیست . انفجار بی صدا و بی خطر برای تخریب سنگ و ساروج .
خرید مواد انفجاری منع قانونی دارد به خاطر ، احتمال بروز خطر جانی و یا حملات تروریستی در عوض بلک پاور ماده انفجاری نیست و در جابجایی و انجام تخریب خطری ندارد و البته برای عملیات تروریستی نیز قابل استفاده نیست چون فراید تخریب توسط بلک پاور با انبساط سریع و تولید گاز زیاد صورت می گیرد و دارای موج انفجار نمی باشد .
نکته قابل توجه استفاده از بلک پاور برای تخریب سنگ و ساروج در چاه یا تونل می باشد که بخاطر نداشتن موج انفجار آسیبی به محیط پیرامون خود نمی زد و باعث زیزش تول یا چاه نمی شود.
از محسنات بلک پاور اجرای آسان آن‌ می باشد که افراد عادی با توجه به بروشور به خوبی قادر به اجرا‌ می باشند .
آخرین نکته در مورد بلک پاور انفجار بی خطر قیمت بسیار مناسب آن می باشد. که این محصول را جزء ارزانترین روش های تخریب ساروج و انواع سنگ قرار می دهد .

بلک پاور یا کتراک :

بلک پاور مانند مواد آتشباری انفجار شدید ، موج و صدا ندارد و همانند کتراک زمان بر نیست و نیاز به حفر سوراخ های زیاد نمی باشد. البته در برخی موارد کارشناسان ما متناسب با نوع کار به شما کتراک را پیشنهاد میدهند.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  شیوه نوین تخریب با کتراک

اولین گزینه تخریب بلک پاور می باشد .

روش استفاده از بلک پاور :

برای استفاده از بلک پاور باید ابتدا سنگ را طبق اصولی که آموزش داده می شود سوراخ بزنید . سپس با استفاده از بلک پاور تخریب را با کمترین صدا و کاملا بی خطر انجام دهید.

خرید بلک پاور :

شما می توانید متناسب با کار خود برای تخریب ساروج و انواع سنگ از بلک پاور یا کتراک استفاده نمایید.

خرید به راحتی از طریق شماره های درج شده صورت می پذیرد.
شماره های تماس برای خرید و مشاوره.
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۹۹۰۹۱۰۱

 

عملکرد بلک پاور