کتراک چیست؟

کتراک چیست؟

کتراک چیست؟

یکی از روش های تخریب سنگ و بتن استفاده از مواد غیر افنجاری و غیر مکانیکی نظیر کتراک است که این ماده با خاصیت های شیمیایی که دارد موجب تخریب انواع اجسام سخت می شود که شاید حتی تخریب آنها توسط دستگاه های سنگین قابل انجام نباشد !

این ماده پودر خاکستری رنگی است همانند سیمان که با آب ترکیب می شود و مورد استفاده قرار میگیرد . نحوه استفاده از آن پیچیده نیست اما بسیاری از افراد به دلیل استفاده اشتباه نتیجه مطلوبی از آن نمیگیرند لازم به ذکر است استفاده از این ماده نیاز به دانش خاصی ندارد تنها کافیست در قسمت سخت سوراخ هایی ایجاد کنید و کتراک آماده شده را در آن بریزید .

کتراک پیست؟

سوراخ های مورد نیاز باید خصوصیاتی داشته باشد که یکی از آنها قطر مناسب انداره 3.5 سانتی متر الی 4.2 سانتی متر همچنین عمق سوراخ ها می بایست حداقل ۲۰ سانتی متر باشد .

هواگیری یکی از مهم ترین نکاتی است که اکثر کسانی که از کتراک نتیجه نگرفته اند انجام نداده اند ! لازم است پس از ریختن این ماده در سوراخ ها با یک سیم نازک هوای مانده در ته سوراخ را خارج کنید تا سوراخ کاملا با مواد پر شود .

مواد مختلفی هستند که با آنها میتوان تخریب را انجام داد اسید ضد ساروج – نعل و فارس – مواد انفجاری و … اما ساده ترین و بی خطر ترین روش استفاده از کتراک است چون ضمن تخریبی آسان نیاز به مجوز جهت استفاده ندارد .

 

کتراک چیست؟

از کجا میتوان کتراک خرید؟

جهت خرید کتراک لازم از منابع معتبر مواد را تهیه نمایید زیرا محصول بی کیفیت میتواند باعث تاثیر بر روند کار شما شود حتی ممکن است استفاده از محصول بی کیفیت موجب عمل نکردن محصول شود چون فرمولاسیون خاص کتراک های با کیفیت باعث قدرت تخریبی بیشتر نیز می شود . برای خرید کتراک با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره و آموزش رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
———————————————————
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶

سایت com.ساروج
🏔 @katrockk 🏔 کانال تلگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.